Holdoversigt – holdtræning på land

Holdtider – holdtræning på land

Holdoversigt på land

MandagTirsdagOnsdag TorsdagFredag
07-08Morgenstærk
07.00 – 08.00
Morten

Morgenstærk
07.00 – 08.00
Morten
Fysio Flow
07.00 – 08.00
Keshia
Morgenstærk
07.00 – 08.00
Morten

08-09Vederlagsfri på land
08.00 – 09.00
Matias
Vederlagsfri på land
08.00 – 09.00
Matias
09-10GLAD
09.00 – 10.00
Keshia
GLAD
09.00 – 10.00
Klaus
Styrke & kondition
09.00 – 10.00
Morten
GLAD
09.00 – 10.00
Klaus
09-10Styke & kondition
09.00 – 10.00
August
Mamma FIT – puls/styrke
09.00 – 10.00
Thea
10-11Udendørs styrke & kondition
10.00 – 11.00
Keshia
Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Thea

Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Keshia
Udendørs styrke & kondition
10.00 – 11.00
Klaus

Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Thea

10-11Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Morten
Herre hold
10.00 – 11.00
August
Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Ida
10-11Mamma FIT – yoga
10.00 – 11.00
Thea
Udendørshold
10.00 – 11.00
August
11-12GLAD
11.00 – 12.00
Klaus
Efterfødsel
11.00 – 12.30
Thea
GLAD
11.00 – 12.00
Klaus
Efterfødsel
11.00 – 12.30
Thea
Styrke & kondition
11.00 – 12.00
Keshia
11-12Skulderhold
11.00 – 12.00
Ida
Genoptræning
11.00 – 12.00
Ida
Pilates
11.00 – 12.00
Thea
GLAD
11.00 – 12.00
Keshia
Pilates
11.00 – 12.00
Thea
11-12:30Efterfødsel
11.00 – 12.30
Thea
12-13Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Matias
Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Alexander
Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Morten
Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Matias
Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Alexander

13-14Genoptræning
13.00 – 14.00
Ida
Genoptræning
13.00 – 14.00
Ida

Balancehold
13.00 – 14.00
Thea

Genoptræning
13.00 – 14.00
Ida
GLAD
13.00 – 14.00
Klaus
14-15Vederlagsfri på land
14.00 – 15.00
Morten
Styrke & kondition
14.00 – 15.00
Ida
15-16
16-17Ryghold
16.00 – 17.00
Morten
Genoptræning
16.00 – 17.00
Ida
Mamma FIT – puls/styrke
16.00 – 17.00
Thea
16-17Genoptræning
16.00 – 17.00
Ida
17-18Mamma FIT – TRX
17.00 – 18.00
Keshia
Ungdom/voksen
17.00 – 18.00
Ida
Ryghold
17.00 – 18.00
Morten

Vederlagsfri Udendørs
17.00 – 18.00
Matias

Holdoversigt på land

Læg telefon vandret for ugevisning

Mandag

Mandag
07-08 Morgenstærk
07.00 – 08.00
Morten
08-09 Vederlagsfri på land
08.00 – 09.00
Matias
09-10 GLAD
09.00 – 10.00
Keshia
10-11 Udendørs styrke & kondition
10.00 – 11.00
Keshia

Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Morten

Mamma FIT – yoga
10.00 – 11.00
Thea

11-12 GLAD
11.00 – 12.00
Klaus

Efterfødsel
11.00 – 12.30
Thea

11-12 Skulderhold
11.00 – 12.00
Ida
12-13 Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Matias
13-14 Genoptræning
13.00 – 14.00
Ida
14-15 Vederlagsfri på land
14.00 – 15.00
Morten
15-16
16-17 Ryghold
16.00 – 17.00
Morten
16-17 Genoptræning
16.00 – 17.00
Ida

Tirsdag

Tirsdag
07-08
08-09
09-10 GLAD
09.00 – 10.00
Klaus
10-11 Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Thea

Herre hold
10.00 – 11.00
August

11-12 Efterfødsel
11.00 – 12.30
Thea

Genoptræning
11.00 – 12.00
Ida

12-13 Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Alexander
13-14
14-15 Styrke & kondition
14.00 – 15.00
Ida
15-16
16-17
17-18 Mamma FIT – TRX
17.00 – 18.00
Keshia

Onsdag

Onsdag
07-08 Morgenstærk
07.00 – 08.00
Morten
08-09
09-10  Styrke & kondition
09.00 – 10.00
August
10-11 Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Keshia
11-12 GLAD
11.00 – 12.00
Klaus
11-12 Pilates
11.00 – 12.00
Thea
12-13 Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Morten
13-14 Genoptræning
13.00 – 14.00
Ida

Balancehold
13.00 – 14.00
Thea

14-15
15-16
16-17 Genoptræning
16.00 – 17.00
Ida
17-18 Ungdom/voksen
17.00 – 18.00
Ida

Torsdag

Torsdag
07-08 Fysio Flow
07.00 – 08.00
Keshia
08-09
09-10 Styrke & kondition
09.00 – 10.00
Morten
10-11 Udendørs styrke & kondition
10.00 – 11.00
Klaus
10-11 Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Ida
10-11 Udendørshold
10.00 – 11.00
August
11-12.30 Efterfødsel
11.00 – 12.30
Thea
11-12 GLAD
11.00 – 12.00
Keshia
12-13 Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Matias
13-14 Genoptræning
13.00 – 14.00
Ida

Balancehold
13.00 – 14.00
Thea

14-15
15-16
16-17 Mamma FIT – puls/styrke
16.00 – 17.00
Thea
17-18 Ryghold
17.00 – 18.00
Morten

Vederlagsfri Udendørs
17.00 – 18.00
Matias

Fredag

Fredag
07-08 Morgenstærk
07.00 – 08.00
Morten
08-09 Vederlagsfri på land
08.00 – 09.00
Matias
09-10 GLAD
09.00 – 10.00
Klaus

Mamma FIT – puls/styrke
09.00 – 10.00
Thea

10-11 Styrke & kondition
10.00 – 11.00
Thea
10-11
11-12 Styrke & kondition
11.00 – 12.00
Keshia
11-12 Pilates
11.00 – 12.00
Thea
12-13 Vederlagsfri på land
12.00 – 13.00
Alexander
13-14 GLAD
13.00 – 14.00
Klaus